Tüm Hesaplar ENVATO ELEMENTS Yeni SHUTTERSTOCK Yeni CANVA Yeni SEMRUSH Yeni MOZ Yeni

İade-İptal Koşulları

Garanti Koşulları

Firmamızdan aldığınız tüm ürünler siz müşterilerimize gönderilmeden önce kalite kontrol bölümü tarafından detaylı olarak incelenip ayıplı (hatalı) ürün göndermemek için azami çaba sarf edilmektedir. Hesapalanka.com adresinden aldığınız tüm ürünlere ait kalite sorumluluğu hesap elinize geçene kadar tarafımıza aittir. Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında kontrol ediniz. Ürünlerin sorunlu olduğunu düşündüğünüz durumda, kalitelihesap.com yetkilisine, durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınız andan itibaren teslimat yerine getirmiş olduğunu kabul etmiş sayılırsınız.

Teslim edilen hesapların giriş bilgilerini değiştirmenizi tavsiye ederiz,aksi takdirde sorumluluk kabul etmiyoruz.

Her Hesabın 1 Adet Değişim Hakkı Mevcuttur.

 

Ürün İade Koşulları

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir.

Bundan dolayı dijital teslimatı yapılan lisans anahtarları ve hesap teslimatlarında iade bulunmamaktadır.
Yukarıdaki maddeye bağlı olarak sistemize yüklenen bakiyelerin iadesi veyahut iptali bulunmamaktadır.

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-HN649XV4XF');