Shutterstock Nedir?

Shutterstock grafik tasarımcılar için genellikle bir numaralı olan sitedir. Abonelik sistemi ile isterseniz kendi stok fotoğraflarınızı yükleyerek satış yapabileceğiniz, yüklenen fotoğrafları dilediğinizce indirerek kullanabileceğiniz stok fotoğraf platformudur. Stok videolara veya fotoğraflara belirli bir ücret veya abonelik kapsamında insanlara satış yapabilir ve buna karşın dolar veya bilimum para birimlerinde döviz kazanabilirsiniz. Shutterstock alternatifi pek çok site bulunmasına rağmen aralarında en çok rağbet gören stok görsel sitesi olarak öne çıkmıştır. 21 Aralık 2021 itibariyle 350 milyondan çok daha fazla stok görsele ev sahipliği yapmaktadır. Platformun amacı profesyonel içerik üreticilerini potansiyel müşterileri ile bir araya getirmek içerik üreticilerinin zahmetsizce içeriklerini müşterilerine sunmasına kolaylık sağlamıştır.

Shutterstock’a Fotoğraf Nasıl Yüklenir?

Adım #1 – Shutterstock Üretici Hesabı Oluşturun.

Shutterstock üyelik sayfası

https://submit.shutterstock.com adresine giderek adınızı soyadınızı, kullanıcı adınızı, eposta adresinizi ve parolanızı girerek ileri tuşuna basın. E-posta adresinize giden onay e-postasına girerek hesabınızı onaylayın.

Adım #2 – Shutterstock Üretici Hesabı Güncel Adresinizi Girin.

Shutterstock adres sayfası

İkinci adımda ise bilgileriniz doğru olacak şekilde ikamet adresinizi ve telefon numaranızı girin. Türkçe harfler kullanmadan özenle doldurunuz.

Adım #3 – Shutterstock Üretici Hesabı Portföyünüzü Özelleştirin.

Shutterstock portföy

Portföyünüzü dilediğinizce özelleştirin ve insanlara güvenebileceği bir portföy hazırlayın.

Adım #4 – Shutterstock Üretici Hesabınıza İçerik Ekleyin.

Shutterstock Hesabı Nasıl Satın Alırım?

Shutterstock hesapları günümüzde çok yüksek fiyatlara ulaştığı için insanların daha cüzi miktarlarda hesap satın almasına öncülük ediyoruz. Ücretsiz indirmeye çalıştığınızda indirdiğiniz fotoğrafların gerek kalitesi düşük olması, gerekte üzerinde Shutterstock bandrolünün olması insanları bu yüksek fiyatı ödemeye itiyor. Şimdi cüzi miktar ödeyerek Shutterstock hesabı satın almak isterseniz sizi sitemize davet etmek isteriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbeti aç
Yardım ister misiniz?
Merhaba,
Shutterstock Nedir? Shutterstock Fotoğraf Yükleme – KaliteliHesap ile ilgili bilgi almak ister misiniz?